| Florina777 a întrebat:

Am o foarte mare problema.
Mi-am luat un iphone 6 cu 16GB.Nu il am nici de o luna si eu deja nu mai am memorie. Exista un loc secret sau cv de genul ca sa imi pun un card de momerie in iphone?
Sper sa fie asa ceva.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti sa pui card. Dar poti sa mai stergi din programele care nu-ti trebuiesc si cu managerul de fisiere sa vezi daca n-ai downloadat ceva din greseala si sa stergi. Totusi are 16 Gb de memorie si n-ar trebui sa fie plin!

| dulgherunicu a răspuns:

De aceea eu nu folosesc iphone

| jocker007 a răspuns:

Da nici nu exista creca vreun iphon cu card asta e singurul defect la ele.Dar iphonurile in general au memorie multa.