| Picura_David_1990 a întrebat:

Am o problema, am Samsung galaxy s7, am luat gta sa de pe aptpide, la misiunea sweets girl cand intru, mi se inchide jocu efectiv.
MA POATE AJUTA CINEVA VA ROGG!

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Cauta alta versiune, versiunea aia are bug la misiunea respectiva, daca nu vrei sa ai probleme cu bugurile data viitoare cumpara jocurile. Astea sunt dezavantajele 'piratilor', iei totul moca dar poti lua 'marfa proasta'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa fac multe aplicaţii care necesită cumpărate şi sunt descărcate de pe alte situri "free".Eu îţi recomand să cumperi jocul.

| NSUHBOSS a răspuns:

Repsctiv telefonul tau nu are placa video necesare pentr acest joct pentr ca eu tot am tel de asta si nu mere

| Illuminati2016 a răspuns (pentru NSUHBOSS):

Dao in colo de treaba daca gta san andreas din 2004 nu merge pe s7 dao-n colo de treaba