| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu cei de la digi, nu mai vin sa monteze internetul si spuneau ieri ca o sa vina azi intre 9-12 si ca o sa anunte cand o sa vina mai exact si nu a anuntat deloc cum au spus, ce as putea face ca sa vina odata, ca stau si la bloc, in oras mare

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vin ei cand au pe zona ta mai multe lucrari nu vin special pentru tine.Ai rabdare ca o sa vina saptamana viitoare maine e vineri e zi scurtă sîmbata duminica nu se lucreaza, de luni incolo te anunta ei cand vin.

| Alin5644466 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai au anuntat pe mesaj ca vin astazi ca sunt programat in intervalul orar 9-12 si nu mai vin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alin5644466):

Poate ai noroc si vin maine dimineata

| Alin5644466 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Poate, dar ma deranjeaza ca au zis "va reamintim ca sunteti programat la instalare in data de 12.10. 2023, intervalul orar 9-19"

| Alin5644466 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

9-12* nu 19

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai putea face nimic, decat sa te inarmezi cu rabdare si sa-i astepti, ca nu-i usor sa te duci la oameni acasa si sa gasesti situatii grele dificile de instalat si in loc de 1 ora sa-ti ia 3 ore si tot asa.
Rabdare, ca vor veni ei!