| Catalin_Andrei_1997 a întrebat:

Am o problema cu un iphone 4s si anume nu se mai conecteaza la routerul wi-fi pe care il detin pur si simplu nu il pot activa. O singur adata l.am putut activa s.a conectat 5 secunde s.a deconectat dela router l.am dezactivat si nu l-am mai putut activa > Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Iti recomand sa stergi reteau wifi din telefon si sa-i dai conectare dupa. Daca nu, o resetare la setarile din fabrica. Daca nici asa, la garantie cu el!