| VldB a întrebat:

Am primit de la Orange mesajul cu Libon (cred ca si voi l-ati primit, cei care utilizati Orange), si imi zice ca am gratuit un an daca o iau, etc etc. Sigur este vreo smecherie pana la urma, care e faza? trebuie sa am ceva abonament special, sau vreo optiune ca sa pot beneficia de acel an gratuit?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Prin intermediul campaniei respective beneficiezi de utilizarea aplicatiei Libon gratuit timp de un an. Nu este necesara o optiune separata din moment ce ai primit acel SMS. Mai multe detalii despre aplicatie vei regasi aici: https://www.orange.ro/aplicatii/libon/.

Cu prietenie,
Orange Helper

| VldB explică (pentru OrangeHelper):

Pe acel site, scrie mai jos asta:
Pentru trafic nelimitat în aplicaţia Libon pentru mobil alege una din ofertele Orange Young de mai jos:

noul abonament din oferta Orange Young, Fluture 12
opţiunea Multimedia
beneficiul suplimentar pentru opţiunile PrePay, pe www.orangeyoung.ro
noile abonamentele Cangur

Se aplica si in cazul de fata?