| Țoglă a întrebat:

Am primit niște mesaje importante pe telefon prin Digi mobil și aplicația internă de mesagerie a telefonului a luat.o razna și a început să șteargă și să inverseze conversațiile.
Nu am apucat sa citesc mesajele acelea și doresc să aflu cum pot să mi le retrimit cumva pentru a le citi.Cum se poate face chestiunea asta prin Digi mobil?

Mulțumesc, fundă

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se pare ca ai luat ceva malware care ti-a facutravagii in memorie.
Opreste telefonul (din butonul de pornire, tinut indelungat), scoate bateria daca poti, dupa care pui la loc bateria si re-pornesti telefonul.
In istoricul mesageriei vei regasi mesajele.

| JIMINTHEFLOWERBOY a răspuns:

Pleaca de la digi ca e de tot cct asa mi.a facut si mie si am mers la Vodafone si dupa a fost ok totul asa ca nu mai e bun digi shu (asculta kpop)