| LzzD a întrebat:

Am pus niște submeniuri\subsetari direct pe ecranul telefonului pentru a intra direct si mai repede in acele setări si a-mi fi mai simplu, fara sa mai intru in meniul setări sa le iau toate de la cap. Acum nu mai reușesc, am uitat procedura. Exemplu-gestionare cartele sim o aveam pusă direct pe ecran pornire, acum trebuie sa intru- setari- date mobile- etc. Stie cineva procedura?!

Răspuns Câştigător
| lifit a răspuns:

Anghirol

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Apesi lung pe iconita de setari, si daca iti apar putin mai sus niste submeniuri, ti si pe alea apasat si vezi daca poti sa le muti pe ecranul de pornire.