| FriendsShow a întrebat:

Am Samsung S5220 Star 3 si vreau sa imi iau jocuri pe telefon.Pentru a-mi lua trebuie sa intru pe internet pe telefon neaparat? Nu pot sa downloadez in pc,apoi sa-l pun in telefon? Si ce jocuri sa-mi iau (sunt baiat), avand memoria mai mica?

1 răspuns:
| Darkangelzn a răspuns:

De pe net de pe telefon ar fi mai Ok sa zic asa merge si de pe Pc sa descarci jocuri dar eu zic ca daca tot vrei jocuri pentru accea marca de telfeon ce o ai tu e mai bine sa intri de pe telefon pe net dar cum crezi tu! Funda?