| NicolasAlx a întrebat:

Exista vreun virus pe android de face sa trimiti acelasi mesaj de mai multe ori la un interval de 10 min? Si tu nici macar sa nu stii decat ca trimiti o singura data.

Răspuns Câştigător
| T0ZY a răspuns:

Exista virusi tip spy cu functii de keylogger. Exista aplicatii virusate care trimit mesaje ce genereaza cost suplimentar. Exista aplicatii cu care poti vedea tot ce acceseaza pe net o persoana cand se conecteaza la un wi-fi public. Eu iti spun de ce sa te feresti, tu stii pe ce umblii si ce faci. Use an Antivirus and take care.

1 răspuns:
| Eduard619 a răspuns:

Nu exista asa ceva.