| Constantin2728 a întrebat:

Am și eu o întrebare, poate un iPhone sa fie fake dar să meargă face id?

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu. Orice IPhone fake are recunoașterea aia facială banală și ușor de păcălit, deoarece este pur și simplu un Android vechi împachetat într-o țeapă. Sunt rare cazurile în care un telefon Android are o tehnologie bună pentru recunoașterea feței. Rare, dar există. Să sperăm că va deveni un standard. Sau, îți dau ca exemplu câteva modele de la Samsung ce au recunoaștere a iris-ului.