| Cambyses a întrebat:

Am si eu o problema:de cateva saptamani nu ma mai pot conecta la google. Daca incerc sa ma conectez imi apare ca nu s-a putut conecta si ca nu s-a putut crea o conexiune sigura la server, asta la orice conexiune.Am incercat resetarea completa, insa nici un rezultat.Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| kteichd a răspuns:

Vorbesti de google play? daca da vezi daca la setari data si ora corespunde anul 2014 si luna acolo intram cand imi aducea cineva telefone ca nu le merge play store, si youtube