| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema mai grea, poate a mai patit cineva asta. Deci am un telefon Samsung S5230 si am incercat sa-i schimb softu. Mi-a dat eroare si s-a stricat, ma rog asta e alta problema. Treaba e ca l-am reparat la un service si acum dupa 2 luni de la reparatie nu-i mai merg butoanele de volum si celelalte(de inchis, apelat, camera) raspund doar dupa ce apas de 4-5 ori pe ele. A mai patit cineva asa ceva si daca da ce ati facut. Nu vreau raspunsuri : du-te cu el la service iar.

Răspuns Câştigător
| VanessaTya a răspuns:

Nu mai merg butoanele pentru ca atunci cand ai instalat softu le-ai apasat simultan ca sa accesezi meniul principal si s-a stricat din cauza ca nu era recomandat sa faci asa ceva.

2 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

Du-te la service laughing
Altceva nu ai ce face... doar daca nu te pricepi sa-l repari singur laughing

| anonim_4396 explică (pentru zuzualina):

Mersi mult laughing