| Clauskb a întrebat:

Am si eu o replica de Galaxy SII,si nu stiu ce sitem de operare are si de unde as putea sa imi iau jocuri, aplicatii...etc. Poate cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
| aly300 a răspuns:

Replicile in general functioneaza cu java deci iti trebuie jocuri cu ext.jar funda?

7 răspunsuri:
| Alexander121 a răspuns:

Mobile9
zedge
getjar.com
playstore
Funda?

| MyNameIsCata a răspuns:

Frate e replica. Poti sa-l arunci la gunoi ca nu se merita.Nu are cum sa-ti mearga jocuri pe el. Eventual doar jocuri tip snake nush.Eu zic ca nu o sa mearga nici un joc, nimic nu va merge.Nu poti descarca de nici unde.Nu cred ca iti merge Wi-fi si mai ales netul.

| Clauskb explică (pentru MyNameIsCata):

Pritene intrebarea era pentru cine se pricepe. Merge absolut totul pe el. A avut jocuri pe el dar nu mai am cardul respectiv si nu stiu de unde le-a luat persoana respectiva

| aly300 a răspuns (pentru Clauskb):

Replicile in general functioneaza cu java deci iti trebuie jocuri cu ext.jar funda?

| vladutik a răspuns:

Google Play
Iar sistemul in gasesti la setari cauta tu pe acolo

| Clauskb explică (pentru vladutik):

Nu am androidul pe el sa iau de pe google play.

| AnnaDllk a răspuns:

Google Play sau Playstore.

| ThEsAvAnT a răspuns:

Google play mai putifer