| anonim_4396 a întrebat:

Am un Alcatel Ot710 si nu pot sa descarc muzica de pe internet, am internet pe telefon, intru pe un site de unde sa descarc muzica dar cand dau sa se descarce melodia imi da un mesaj "Your client is not allowed to access the requested odject", si nu mai pot sa fac nimic, ce pot sa fac, sa pot descarca muzica de pe telefon? Dau Funda. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| ingerashyulyana a răspuns:

Ce cartela ai in telefon?

2 răspunsuri:
| ingerashyulyana a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa il duci la un sediu de telefonie mobila sa umble la setarile telefonului si ale intrenetului. Te duci si intrebi pe cineva de la sediu si iti va spune de ce nu merge sa descarci. Acesta este sfatul meu.