| anonim_4396 a întrebat:

Am un Alcatel Ot710 si nu pot sa descarc muzica de pe internet, am internet pe telefon, intru pe un site de unde sa descarc muzica dar cand dau sa se descarce melodia imi da un mesaj "Your client is not allowed to access the requested odject", si nu mai pot sa fac nimic, ce pot sa fac, sa pot descarca muzica de pe telefon? Dau Funda. Scuze categoria, dar este ce-a mai accesata.Multumesc.

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Uite aici site care merge sa descarci:
Www.wapcorn.ro
Www.waptrick.com
Www.cucurigu.mobi
www.wapmusic.org
Poti descarca multe si iti va merge fiecare in parte cu siguranta dar eu zic sa incerci Www.wapcorn.ro mie imi place cum merge;)

| Darkangell2013 a răspuns (pentru MrAlex):

De fiecare data de pe site-urile astea incerc sa descarc si nu ma lasa imi da mesajul ala.