| EvelynSch a întrebat:

Am un Allview V1 Viper si as avea nevoie de un program asemanator cu Master Cleaner, care sa stearga din fisiere nedorite, de exemplu cache, istoric, si sa mareasca viteza. Dar sa nu consume din baterie, cum faceau altele. Vreo idee? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu te complica cu aplicatii de gen. Cand stergi cache-ul, mai mult rau faci, pentru ca poti sa incerci si tu, sa zic la facebook. Vezi cat de rapid se deschide cu cache deja existent si cum se deschide cand are cache-ul curatat spre ex.

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Ccleaner.