| anonim_4396 a întrebat:

Am un Android 2.2 care are la aplicatii o optiune : RESTAUREAZA la cum a iesit din fabrica. Acum, daca fac asta, inca voi mai avea YouTube, Facebook si aplicatiile care mi l-au dat cand mi l-au livrat? Sau imi va sterge tot din telefon?

3 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Din pacate nu, trebuiesc intalate manual, navighezi cu telefonul pe net ca sa le gasesti, daca intrii pe facebook iti da din prima sa instalezi pluginul de facebook

Răspuns utilizator avertizat
| Octa00 a răspuns:

Se vor sterge doar cele instalate de tine. Cele adaugate de furnizorul de telefonie (facebook, youtube, etc) nu se vor sterge.