| Kuzco a întrebat:

Am un BlackBerry 8520 si mi-am instalat o tema dar nu mi-a placut apoi am dezinstalat-o, telefonul s-a restartat si toate "iconitele" din meniu au acum alt loc.Cum as putea sa fac sa le pun exact cum au fost dar nu mutandu-le eu si in plus mi s-au sters si numerele din agenda. Incercati sa raspundeti serios. Merci happy

1 răspuns:
| DJMikeGMC a răspuns:

Nu ai ce sa-i faci SERIOS s a restartat, u la calculator daca reinstalezi windows mai ai alea cum erau?( nu mi raspunde)