| idontcareeeeee a întrebat:

Am un Cosmote Xplore.
Acum o zi l-am pus la incarcat, a doua zi cand m-am trezit... am scos telefonul de la incarcat si scria jos cu alb: Mod Sigur.
Numai dispare chestia aceea, cand descarc aplicatiile nu imi apar unde trebuie si nu pot sa le folosesc.
Am setat oare eu ceva in telefon? Eu am stat doar pe Facebook pe telefon, in rest nu am mai facut nimic pe el.
Va rog ajutor, cat mai repede.
Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| andreeamacinic a răspuns:

Cel mai prost telefon ever! Îl am şi eu, acelaşi model. De când l-am cumpărat din noiembrie şi până acum am avut probleme cu el de vreo 4 ori, acum iar trebuie să-l duc. Nu-mi mai trebuie în viaţa mea astfel de telefon.

3 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Intra in setari si dai o resetare generala/factory reset si o sa dispara.

| idontcareeeeee explică (pentru denyemy):

Asa se reseteaza tot ce am in telefon si o sa se stearga, nu vreau asta. :-ss

| Margarit_Andrei_1990 a răspuns:

Ai activat din greseala modul sigur si de asta nu-ti mai merge nicio aplicatie joc si altele... Si trebuie sa dai la copii de rezerva sau reintinilizare de sistem si dai acolo si gata.