| ProblematicUser a întrebat:

Am un galaxy mini 1 si am card de 4 si nu ma mai lasa sa imi instalez aplocati ca telefonul e plin cardul e gol am sters date si tot asa face desi aplicatile sunt instalate pe Cardul SD.!

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Le-ai mutat manual? sau ai lasat la instalare sa se duca pe card ca default? Eu recomand sa le muti manual din telefon cu o aplicatie de genul Link2SD. Daca nu merge inseamna ca ai alta problema mai serioasa.

| GrigoRee94 a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu cu aplicatiile de pe PlayStore happy, incearca sa stergi datele de la PlayStore si in prealabil documenteaza-te de operatie Run Checkdisk SD pentru a scapa de acele fisiere "nefolositoare" din telefon respectiv SD happy, nu dureaza mult si iti va fi de folos.In caz ca ai nelamuriri sau ai nevoie de ajutor, contacteaza-ma! big grin

| Helix a răspuns:

Si eu am patit asta trebuie sa iti resetezi telefonul : 1. Intri la setari >confidentialitate revenire la setarile din fabrica. asta am facut e si imi merge