| Sebastian_Bănaru_1996 a întrebat:

Am un galaxy tab 2. are android 4.04 si am microsd de 16 gb! De unde si cum pot sa schimb pentru a descarca pe cartela sd ca memoria tabletei e full! Ajutati-ma va rog si la cine merge funda!

2 răspunsuri:
| octha a răspuns:

Vezi la setari, unde ai cartela de memorie si memoria tabletei.trebuie sa ai acolo niste setari care sa te intrebe unde vrei sa descarci, iar tu sa poti bifa cartela de memorie sau memoria tabletei.nam apucat sa umblu cu o tableta de sam tab 2 ca sa stiu cooncret, dar in general asa ar trebui sa fie.

| Sebastian_Bănaru_1996 explică:

Am incercat dar aplicatia se blocheaza! Ceva mai rapid si simplu ca ma cam supara ideea asta.