| juseppe a întrebat:

Am un ipad si as vrea sa stiu daca god of war se joaca pe tableta cine imi spune dau funda.

Răspuns Câştigător
| Chrysstian a răspuns:

Din pacate nu se poate, jocul merge decat pentru console "PLAYSTATION" (mai exact playstation 2/3), nu pentru alte "DEVICE-uri", dar merge pentru calculator prin conectarea unui emulator pentru playstation 2 la calculator, dar depinde ce god of war - pentru ce playstation, totusi se poate infesta de virusi de la calculator respectivul "PLAYSTATION"

2 răspunsuri:
| MicUtzuHD a răspuns:

Din pacate nu se joaca si pe tableta ...am si eu tableta si nu-mi merge

| HeliosMetal a răspuns:

Din pacate nu, nu este versiunea pentru tablete. Sau daca este nu va fi ca varianta pentru console, mai mult ar arata ca cea pentru telefoanele mobile.