| Bauer a întrebat:

Am un Lenovo a5000 si nu reusesc sa ii dezinstalez sunetul de pornire. Ma poate ajuta cineva? Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da click pe difuzorul din bara, dreapta jos, intra la sunete si dezactiveaza in casuta windows implicit.Da click pe Fara sunete.

| Bauer explică (pentru darrio2007):

Nu am in bara din dreapta jos nici un difuzor. iar la sunete, nu am dezactivare sunet expres pentru pornirea telefonului

| OnuOnulică a răspuns:

Intră la setări și apoi click pe "dezactivare sunet". De acolo poți regla sunetul.

| Bauer explică (pentru OnuOnulică):

La setarile de sunet nu am niciunde dezactivarea sunetului pentru pornirea telefonului