| alinm a întrebat:

Am un Lenovo P70. In ultimul timp, bateria se descarca mai repede si se incarca foarte greu. Stie cineva care e problema? A mai patit cineva asta?

2 răspunsuri:
| cosmina23456 a răspuns:

Da, am patit si eu asa tot cu un Lenovo si am aflat ca problema este de la inacrcator. adica il lasam si o noapte intreaga si tot nu se incarca complet, iar cand puneam un incarcator de exact acelasi fel dar a altei persoane mergea perfect

| 1357910 a răspuns:

Am si eu tot telefon Lenovo model A328 si exact aceeasi problema ca tine se descarca repede si incarca greu, dar eu umblu foarte des pe el, chiar si in timp ce il tin la incarcat. Din pacate nu cred ca poti face nimic. Te-as sfatui sa nu umbli pe el in timp ce e la incarcat si sa nu il incarci prea des sau sa nu joci jocuri pe telefon.