| KindKid17 a întrebat:

Am un Lg g3. Merge cam greu. Ce sa fac? Il am de putin timp Se blocheaza uneori si mai face figuri. Si e luat de la Vodafone

5 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut.
Instaleaza Clean Master. Mai sterge din cand in cand fisierele inutile si mai dai un Phone Boost un impuls poti crea icoana pe ecran si defiecare data cand dai pe ea se elibereaza ram. asa v-a lucra mai rapid. Este lag si pe Galaxy S6 Edge Plus asa ca e ceva normal la Android. Daca poti schimba-l cu un iPhone eu asta am facut si nu mi-as mai lua android niciodata. Bafta.

| KindKid17 explică (pentru FlorinCiokan):

Chiar asa bune sunt iphone-urile astea?

| FlorinCiokan a răspuns (pentru KindKid17):

IOS-ul e cel mai bun sistem de operare adica cel mai bine optimizat.
Asta stie toata lumea. Lag gasesti doar pe iPhone 4s. Care are 4 ani.
Un iPhone 5 duce toate jocurile fara probleme. Si ala are 3 ani vechime.
iOS -ul Primeste actualizari cele mai repede. Samsung sta cel mai prost de exemplu la actualizari.

| DamianTPU a răspuns:

Buna Ziua! awsomeee786739 happy
Ce-i drept. Majoritatea telefoanelor cu Android se pot bloca din ce in ce mai des, dupa un an de folosire, sau chiar doi. Mare lucru, nu poti face.
Incearca sa mai resetezi telefonul, si sa nu pui multe aplicatii/jocuri.
Sper ca ti-am fost de folos happy

| Anotryx a răspuns:

Reseteaza telefonul dupa ce ti-ai resetat telefonul trebuie sa descarci avast mobile acest antivirus iti va instala inca o aplicatie.Vei da sa caute iar atunci telefonul ar trebui sa functioneze normal.Atunci iti poti instala cate jocuri si aplicatii vrei