| StarYus a întrebat:

Am un Nokia 5230 si nu merge sa instalez teme...pe pun pe telefon, dau instalare dar nu se intampla nimic....stie cineva care e problema? si nici filmele mp4 nu merg,, merge doar sunetul

Răspuns Câştigător
| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

Cu temele. problema e din soft. la chestia cu filmele mp4, sa stii ca n5230 nu suporta standard fisiere mp4, cu toate ca pe multe site-uri scrie asta. incerca sa le convertesti cu un 3gp converter. 3gp e suportat + ca nu iti ocupa asa mult spatiu