| Trusca_Ovydyu_1993 a întrebat:

Am un Nokia n97 si vreau sa imi downloadez teme,dar imi da o eroare "software installation setting",pe care imi zice sa o verific in "applications", dar nu gasesc nimic pe acolo...ma puteti ajuta cumva? va rog mult.

1 răspuns:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Draga Prietene e posibil sa fie din cauza temei si e posibil sa nu fie compatibila cu telefonul tau si de aia dar iti recomand un site pe nume e9 parca unde gasesti APP( dar nu sunt excelente) si teme wallpapere poze si altele
Sper ca ti-am fost de folos!:*