| RAZVPS a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S Plus Telefonul este rootat. Azi am vrut sa pun android 4.2.2 pe el. Am urmarit cateva tutoriale pe net...si m-am apucat. Am downloadat CM10.1M2 STABLE-I9001-by rdkk si l-am instalat pe telefon in safe mod. In tutorial scria in safe mod, sa intru in Advanced si sa sterg Dalvik Cache. Eu nu aveam "Advanced" si am sarit peste pasul asta. Acum cand il deschid, apare SAMSUNG, Modelul, dupa care fereastra de LOADING de la Cyanogenmod. Va rog ajutati-ma ...nu stiu ce sa fac. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| aol a răspuns:

Cauti pe net acelasi android pe care il aveai si il instalezi dar necesita un card SD pe care sa il pui.Si e o combinatie de taste care sa te bage in safe mode.Tot din butoane te misti pana ajungi la instalare de pe card SD sau ceva de genul asta. Dupa cred ca o sa mearga din nou. Sper ca iti va fi de folos!

0 răspunsuri:
Întrebări recente