| Oara_Codrut_1992 a întrebat:

Am un Samsung galaxy s10 și nu pornește decât dacă îl bag la încărcat, după ma pot folosi de el, bateria tine dar după ce se inchide ecranul nu îl mai pot deschide decât cu încărcătorul.
Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca bateria e praf!
Cred, nu ma pricep si nici nu ma dau cunoscator.
Trebuie mers cu el la un centru GSM si verificat, sunt curios care va fi deznodamantul.
Din pacate nu poti avea acces usor la baterie aceasta fiind "lipita" de placa de baza, ca altfel s-ar fi vazut usor ca e "umflata" si necesita schimbare.

| Oara_Codrut_1992 explică (pentru Simpatic):

Telefonul funcționează, doar ca trebuie aprins când e la încărcat, in rest funcționează

| cfrtobias a răspuns (pentru Oara_Codrut_1992):

Poate cere telefon o resetare din fabrica...

Răspuns utilizator avertizat