| Ioanaameow a întrebat:

Am un telefon HTC desire 300. Când scriu " happy, laughing, sad" în mesaje se trimit emoticoane, dar care nu le-am instalat eu, aşa sunt de la telefon, şi nu îmi plac. cum le-aş putea dezinstala?

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pai nu cred ca ai ce face. Eventual uita-te in mesaje la setari poate gasesti ceva. Daca nu, incearca sa nu le mai folosesti.

| deliqventa13 a răspuns:

Eu nu am telefon ca al tau, dar si eu patesc la fel. Sfatul meu este sa cauti la setari mesaje, eu de acolo pot sa le dezinstalez, nu stiu daca si tu poti Ohappy