| NeculauMihaelaGabi a întrebat:

Am un telefon Realme 9PRO la care deși dau soneria la maxim, după un timp trece pe mod silențios si ramane așa.Am umblat prin toate setările posibile ale telefonului, dar nu-i dau de capăt.Ce as putea sa mai fac in acest caz? Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Ai putea salva TOT ce ai pe el pe un suport extern, PC, etc.
Inclusiv numerele.
Apoi Factory Reset.
I-am cumpărat tatălui Realme 9 Pro+,
Îl are din decembrie și funcționează ireproșabil.
Sa nu mai spun ca la poze îl depășește pe al meu, care a costat dublu (GT2 Pro).

| NeculauMihaelaGabi explică (pentru NLS):

Multumesc.Telefonul l-am achiziționat în luna ianuarie 2023. E de luat in considerare și faptul de a da factorul reset.Si da, face niste poze incredibil de clare.