| addryanboss a întrebat:

Am un telefon Samsung gt s 5230 si nu pot vedea videoclipuri pe el pe youtube le pot vedea dar daca mi le da cineva prin bluetooth sau le descarca nu le pot vedea cum pot face sa le pot vedea?

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca de aici Format factory:
http://www.softpedia.com/progDownload/FormatFactory-Download-98788.html
(te duci pe"
Softpedia Secure Download (RO)")
si astepti. E gratis si foarte bun. Eu il folosesc de 3 ani. E un convertor video. Dupa ce se descarca il instalezi.
- Telefonul tau suporta rezolutie video
de 320x240 mp4.
Deschizi programul si din fereastra din
stanga alegi"Toate dispozitiv mobil"
-alegi "aparat mobil compatibil MP4"
si ai sa vezi in ferestra din dreapta
MP4320x240 MPEG4
- in fereastra de jos la "FPS" alegi din dreapta "implicit"
- la "Rata de biti", alegi "implicit"
- OK
-Adauga document - te duci acolo unde la-i descarcat.
-OK
-Incepe
-Dupa ce a terminat, click dreapta
pe document si"deschide document final".
- De acolo il copii in telefon.

| valentingb a răspuns:

Buna! Pentru a vedea videoclipuri online, trebuie sa iti faci setarile de streaming, din Setari internet. Pentru a afla setarile, intra in meniul *100# si urmeaza ramura potrivita, pentru a primi setarile prin mesaj, sau suna la relatii cu clientii. Setarile difera de la aparat la aparat si de la retea la retea.

| addryanboss explică (pentru valentingb):

Ce nu intelegeti pe internet le pot vedea daca mi le trimite cineva sau le bag de pe pc pe tel nu le pot vedea

| Carmen a răspuns:

Instaleaza Mx player ca sa poti vedea videoclipuri de pe mobil. Tot de pe mobil il downloadezi.

| catalino200 a răspuns:

Si eu am acelasi tip de telefon dar nu am nici o problema cu vizualizarea videoclipurilor pe youtube.Se poate sa fie de la viteza mica de internet, de la browser, iti recomand opera, il poti downloada de pe internet chiar de pe telefonul mobil.Verifica-ti memoria de la telefon si mut-o toate pe cardul micro SD. Funda?

| addryanboss explică (pentru catalino200):

Ma eu pe youtube le pot vedea da daca descarc un video nu-l pot vedea

| K13 a răspuns:

Cauta "Adobe Flash for mobile"