| angelofdeath20 a întrebat:

Am un telefon Samsung sg-250 oi si i-am bagat un card micro sd de 2 gb, insa nu-mi apare toata muzica, am vreo 200 de melodii, si dintre care doar 156 imi apar pe telefon, exista vreo modalitate sa-mi apara toate melodiile? am facut si 2 foldere pe card insa tot se impart 70 si 86 fac 156, se poate face ceva sa-mi apara complet toate melodiile sua nu suporta telefonul, imi mai aparea alte dati telefonul nu suporta mai mult de 52 de caractere pai suporta 156, e chiar ciudat, pareri?

Răspuns Câştigător
| ITHelper a răspuns:

Ai putea sa il "rezolvi", facandu-i o formatare, dar inainte sa faci asta copiaza-ti tot ce iti trebuie de pe el, in pc sau eu stiu. si dupa aia formateazal. Facand asta, il faci ca nou, adica va fi ca si cand la-i cumparat. Iti sterge tot de pe el, pentru ca daca iti face asa, probabil ai un virus ceva.
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| angelofdeath20 explică (pentru ITHelper):

Asa si cum pot sa il formatez? stii cumva?

| ITHelper a răspuns (pentru angelofdeath20):

De pe telefon, ai functia asta la setarile cardului, sau ceva de genu`, sau de pe pc.

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Incearca sa formatezi cardul dand la setarile cardului apoi la formatare.

Răspuns utilizator avertizat
| K13 a răspuns:

Poate nu sunt toate melodiile in format.mp3