| Alexaaaaaandraaaaaaa a întrebat:

Am văzut că la noua actualizare de pe snapchat poți face niște fețe amuzante. Problema e că nu știu unde să apăs ca să îmi apară.

Răspuns Câştigător
| Jessicathiemann a răspuns:

Daca ai android bun si un telefon destul de performant va merge, daca nu, nu va merge.
Primul pas pune camera de fata intr-o pozitie cat mai dreapta in fata ta sa iti prinda toata fata si sa fie destul de luminata ca sa ti se vada trasaturile.
Pasul 2 - pur si simplu tii apasat mai mult pe fata ta (de pe ecran mai in mijloc) si apoi iti apar jos langa butonul de poze si le selectezi, poti filma daca tii apasat sau doar un click pentru poza! Sper ca am ajutat, tii apasat pe fata ta si va functiona, funda?