| Ionut659 a întrebat:

App ca kinemaster pe telefon, cu greenscreen, etc. Pls rapid, pentru pubg mobile 3-10 minute cu 1080p măcar 30fps.
Dau fundă, nu vreau PowerDirector, vreau ceva mai bun. Mulțumesc

2 răspunsuri:
| IngerasulMicut a răspuns:

Cute Cut, sau Cute Cut Pro daca vrei. Eu mi-am instalat zilele astea Cute Cut Pro gratis de aici: https://drive.google.com/file/d/1s7Q7J7psMy5C_F9PHkm6e0Tcwvc-iWFE/view La mine nu a avut virusi

| Ionut659 explică (pentru IngerasulMicut):

Eu lucrez cu green screen, ea nu are opțiunea aceasta, nu are ce cer eu dar este bună pentru un începător. Nu cred că voi găsi o app de genu