| anonim_4396 a întrebat:

Are sau a avut cineva telefon blackview? Si daca da, merita sa imi cumpar?! Modelul pe care vreau eu sa il iau este rugged.
* Ecran 4, 3 inch
*Baterie 3300
*Procesos mk99( 6nn)
*8gb ram
*Pret aprox 1.100 ron

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am auzit până acum de aceasta marca de telefoane. Chiar m-ai făcut curioasă să caut pe Google despre.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe gsmarena oamenii sunt nemultumiti, dar acolo oamenii nu detin telefonul, vorbesc doar din ce cred ei. Pe eMAG Romania, oamenii par relativ mutumiti, cu un rating general de 4.2 din 5. Am intrat pe amazon global, oamenii sustin ca este bun brandul. Eu vreau sa imi iau modelul balckview N6000 pentru ca este mic, m-am saturat sa car ditami telefonul dupa mine.

| Florian80 a răspuns:

Am.avut acest model.si nu pot spune ca l.regret! E un tel slab din toate punctele de vedere.nu recomand!

| niiiiy a răspuns:

Da, am auzit de telefoanele Blackview. Multi utilizatori au fost multumiti de performanta si rezistenta lor. Daca ai nevoie de un telefon rugged (rezistent), modelul pe care il mentionezi pare sa aiba specificatii decente: ecran 4, 3 inch, baterie 3300 mAh, procesor MK99 (6nn), 8 GB RAM si pret de aproximativ 1.100 RON. Ar fi bine sa verifici recenzii si sa te asiguri ca se potriveste nevoilor tale. Good luck!

| anonim_4396 explică (pentru niiiiy):

Multumesc de raspuns. Am intrat pe gsmarena, si acolo parerile difera. Unii zic ca e bun altii ca este rau. De aia am pus intrebarea aici, sa aflu de la un posesor sau fost posesor. Nu neaparat de modelul asta, ci de firma blackview in general ( a nu se confunda cu alview)