| Valentina_Alina_1997_2i3b a întrebat:

Aș avea si eu o problema cu telefonul meu. este s7 edge si cand il am cu ecranul stins uneori se blochează si nu se mai aprinde ecranul pana nu ii dau restart mi s-a intamplat o data cand eram afara, am zis ca nu e nimic grav dar a început să îl văd asa blocat foarte des in ultimul timp si nu stiu ce i-as putea face nu il am de mult timp cam de vreo 8 luni si pana acum nu mi s-a întâmplat asta. Azi dimineata iar mi s-a blocat si nu, numai ca se blochează ci si se încinge si este fierbinte. noroc ca merge daca ii dau restart dar as vrea sa scap de această problemă. stie cineva cum? Sau de la ce se blochează?

1 răspuns:
| DeathIncarnate a răspuns:

Procesorul s-a bulit.
Am avut exact aceeasi problema cu un S6 Edge, si l-am trimis inapoi la garantie.