| hostpedia a întrebat:

Astazi am incercat sa-mi activez o extraoptiune pe contul meu Orange, precizez ca in cont am 12 euro, dar am avut surpriza sa aflu ca am profilul suspendat: "Profil suspendat. Anumite actiuni nu pot fi efectuate."

Am un numar de telefon destul de rar, asta sa fie problema? Orange forteaza oamenii sa renunte la numerele "Gold" ca sa le vanda ei la extra pret?

Răspuns Câştigător
| bradysandro a răspuns:

Cred ca nr tau e in perioada de gratie. asa mi-a aratat si mie cand eram in perioada de gratie. trebuie sa reincarci sau sa cumperi perioada de valabilitate