| Gimihumulukuakua a întrebat:

Au aparut tot felul de stiri ca telefoanele cu aplicatia FLAPPY BIRD instalata valoreaza sume foarte mari ..Deja pe marile site-uri de vanzari,mercador,tocmai, etc. au aparut telefoane scoase la licitatie cu acest joc instalat pe ele la preturi foarte foarte mari! Am apucat sa imi iau si eu aplicatia cu cateva zile inainte sa se scoata din vanzare.

Voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Jocul asta banal se gaseste si acum, in varianta originala pe internet, este nevoie sa scrii doar flappy bird.apk pe google si il gasesti, gratis de downloadat, asadar e o mare tampenie treaba cu telefoanele la preturi exagerate doar pentru ca au instalat o banalitate de joc.Sau cel putin trebuie sa ai o problema grava la cap si sa il vinzi scump doar datorita jocului, si sa il cumperi la fel de scump.Nu are nici o logica, dar... prosti sunt multi merge incercat cred...

| VirusS97 a răspuns:

Mda.e o mare ţeapă. Jocul este foarte banal. Adică se poate reproduce în scurt timp în Adobe cs, c# etc. În fine termeni tehnici. În acelaşi timp se poate găsi pe marele internet oriunde chiar dacă pe store nu mai este valabil (sunt destule forumuri) Şi nu ştiu de ce, dar la mine pe android în google play îmi apare încă jocul exact cum apărea şi acum o săptămănă...deci

| Toxicrew a răspuns:

Depinde ca asa poti gasi un telefon cu Flappy Bird da care sa fie stricat de nu merge nici displayu si sa ceara cu 100 de lei mai mult decat costa unu de la orice magazin

| Zdog a răspuns:

Buna, uitate la doza de has de saptamana asta si informeaza-te ce e flappy bird si de ce e atat de enervant jocul. Este un joc enervant care iti provoaca atatia nervi incat te razbuni pe telefon si chestia asta cu telefoanele scoase la licitatie inventatorul jocului a declarat pe Twitter ca va scoate jocul din google play si appstore ( eu inca il mai am ).
http://www.toonfirst.com/top-free-apps/play-flappy-bird poti sa-l iei de aici
PS funda te rog