| 4evergentleman2023 a întrebat:

Au telefoanele de la Poco M3 probleme cu semnalul de la Wi-Fi? Au un bug cu conexiunea, semnalul aceste telefoane? ( conexiune/semnal slab)

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

E posibil. Nu am întâlnit până acum persoane să se plângă în legătură cu asta, însă telefoanele Xiaomi și implicit Poco sunt cunoscute pentru deconectările frecvente de la Wi-Fi. Eu folosesc un Poco F3 și am pățit asta o perioadă, după care și-a revenit de unul singur.