| Hagi_Stely_1984 a întrebat:

Aveti cumva idee de ce, cand vreau sa scriu un mesaj la telefoonul LG, nu imi apare tastatura, ca sa pot scrie mesajul...

Funda + Vot!

4 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Ce telefon este? e pe android? daca da, ai probleme la tastatura google.
intra in setari-aplicatii-dai la ALL vezi daca e pe acolo, daca da dai stop si stergere date. daca nu e uita-te la dezactivate si activeazo!
daca problema persita poti lua de pe google swiftkey care este si mult mai buna

| Doctorfishadi a răspuns:

Ar putea fi din soft!

| Hagi_Stely_1984 explică (pentru Doctorfishadi):

Si ce as putea face?

| Doctorfishadi a răspuns (pentru Hagi_Stely_1984):

Un resoft ar rezolva problema. Daca ai pe telefon un sistem de operare modern ii poti face update, sau daca crezi ca ai umblat pe el aiurea da revenirea setarilor din fabrica!