| Amidamaru98 a întrebat:

Aveți idee de ce pe rama unui 14 pro max ies niște punctulețe sau pete, de precizat ca îl țin în husă?

Telefonul precedent la fel aceeași poveste, iph 13.
Oare sunt materialele mai sensibile ca nu pot să-mi dau seama și sunt fixist.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Poate e ceva murdarie, asa ca scoate carcasa aia si curata, da cu ceva umed, trebuie sa se stearga.
Eu am unu la fel dar 14 pro, al tau e doara mai mare, dar e facut exact din aceleasi materiale si acelasi design.
Nu am nici o pata pe rama, nici pe el pe nicaeri, merg cu el si prin poduri si pe acoperisuri, prin parf, prin mai stiu eu ce, n-are nici pe masa laughing
Nu stiu de ce iti faci astfel de probleme. Daca l-ai tine fara husa ce ai mai spune? Am vazut oameni care asa tin telefoanele, fara nici o husa, is cu zgirieturi, cu de toate, dar e ceva normal, nu stiu de ce oamenii tin asa unele lucruri, dale la jalea is niste lucruri, peste citiva ani iei altul, asa de ce l-ai cocolosit atit, pentru ce?

Aasa am zis ca o sa fac si eu, o sa-l scot din husa, il tin fara, arata mai bine, da mai bine, oamenii te vor vedea mai bine, cel putin pe tine acolo laughing or sa zica, wow uite asta, are bani laughing nu-i pasa de lucruri
Nu vad de ce sa ne pese de lucruri, doar pentru asta le facem nu, sa le folosim?
Bine nu spun sa dam cu ele de pamint, dar zic sa le folosim asa cum is ele facute.
Oamenii, cred ca de ar putea, ar tine si masina in husa laughing Pe aici la mine, nu stiu cate masini is fara urme pe ele laughing oamenii stiu deja, nu prea poti tine o masina perfect, poate asa unia inebuniti dupa perfectiune, aia parcheaza masina cit de departe pot de alte masini laughing

A sa ca nu te mai agita, pana la urma este un simplu telefon, conteaza sa functioneze, sa iti faci treaba cu el, nu sta nimeni sa se uite la telefonul tau. Unde pui ca-l tii in buzunar, ori in mina.

Daca esti fixist, atunci chiar tie ti se intampla laughing
Curata cum am zis si sigur se ia acele puncte ce spui tu. Iphone este facut perfect, nu are ce defecte din fabrica sa aiba, cel putin eu nu am, vazut.Asata referitor la ce spune cineva pe aici.

S-ar putea sa fie puncte pe vopsea, dar ce ai dat acolo incit sa ia vopseaua, mai ales ca spui esti fixist.Tu stii cu ce solutii ai umblat.
Ca idee eu toate iphonele ce le-am avut stii cu ce le-am curatat? Cu servedtele de alea cu alcool laughing unia ziceau, ce faci ma, vezi ca o sa se ia vopseaua, nu s-a luat niciodata nimic. Acu la asta deja l-am curatat de vreo 4-5 ori, la fel cu servetele de astea, dar nu au asa alcool de 70 sau 90 grade.

Asa am facut mereu de la 4 pana acu asta 14 cel am e violet.Cine mai stie ce rebuturi aduc aia prin RO laughing e si asta o posibilitate, sa aduca acolo produse mai slabe calitativ, sa nu le arunce, hai sa le dam la romani ca aia accepta orice rahat laughing

| Amidamaru98 explică (pentru relian):

Nu prea citesc eu romane dar la al tău am făcut o excepție laughing laughing

| relian a răspuns (pentru Amidamaru98):

Daca nu citeste romane nu-i bun deloc laughing Bine acu depinde si citi ani ai, romanele se citesc de pe la 18 ani in sus, dar nu mai tirziu de 45 laughing dupa deja esti plictisit total, nici sa mai vorbesti nu mai iti arde laughing

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat