| lover123 a întrebat:

Azi am umblat pe iphon-ul unei colege si am bagat codul de deblocare gresit apoi mi-a aparut sa introduc codul dupa 1 min i-am dat ei telefonul l-a bagat dupa un minut corect a aparut sa bage dupa 15 minute apoi dupa 60 si cand a bagat dupa 60 ii scrie: "iphone deblocat" si mai jos "conectare la ituning" ce trebuie sa fac? e iphone 3 g. se poate repara la service? cam cat ar costa reparatia?

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Conecteazăl cu usb-ul cu programul ituning sau nu prea ştiu, nu îmi plac iphon-urile sincer pentru că au securitatea slabă oh go on. Du-te cu el la un GSM, acolo îţi v-a spune sigur ce are şi cam cât te-ar costa!