| Julia1234567890 a întrebat:

Azi mi-am incarcat telefonul la Orange cu 5€ adica 500, 00€ ei s-au alocat dar nu stiu la cat sa sun ca sa imi activez optiune sunt in reteaua Orange

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi activa opţiunea de 5 euro prin apel gratuit *100#, ramura Opțiuni sau DIRECT prin apel la 205 - vezi detalii la linkul oficial :
http://www.orange.ro/......za-ro.html

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Sorynnn21 a răspuns:

*100# si vezi pe unde e optiunea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*100#,suni apoi alegi ramura optiuni.Alegi optiunea care vrei tu si urmezi pasii pana iti zice ca vei primi un mesaj de confirmare. Daca a deja o optiune si vrei sa o activezi suni tot la *100# dar apoi alegi ramura 1.Acolo ai toate optiunile tale si trebuie doar activata.

Întrebări recente