| cfrtobias a întrebat:

Azi o fost date mobile si semnal cazut la Orange pe la ora 14:40?

Răspuns Câştigător
| JustAFriend a răspuns:

Orange a avut probleme cu reteaua astazi in toata tara, inca sunt din cate imi dau eu seama ca si utilizator.Au anuntat pe pagina lor de Facebook faptul ca se datoreaza lucrarilor la reteaua de fibra optica.
Se va rezolva situatia, trebuie doar sa astepti, nu ai fost singurul afectat

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

A fost un "demo": ce s-ar intampla daca ar cadea comunicatiile (in caz de calamitati naturale, razboi etc.).

| cfrtobias explică (pentru Bula):

Acolo nu scrie asa si de ar fi fost asa poate dura mai putin

| Bula a răspuns (pentru cfrtobias):

Nici in caz de calamitati nu se anunta nimic inainte, doar se intampla.
Iar timpul de restaurare depinde de la caz la caz.

| Lioana a răspuns:

Se pare ca da. Si noi am avut probleme cu semnalul pe la ora aceea.

| AC4S4 a răspuns:

Da. A durat poate mai mult de o ora.

| Aube a răspuns:

Da. La mine mai tarziu. Am vazut ca scria "doar apeluri de urgenta" dar nu am dat importanta. Acum inteleg de ce.

| Bogdan8102 a răspuns:

Da, a durat vreo 20 de minute la mine, fiind și în oraș