| hirdovsmiv a întrebat:

Cum schimb soneria la un Allview D2 senior? Am căutat prin toate setările posibile și n-am găsit. E telefon din ăla cu butoane. Vreau un răspuns cât mai rapid, vă mulțumesc.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bă, interesant mod de a cere ajutorul! happy

| hirdovsmiv explică (pentru Violleta2022):

Chiar nu-mi dau seama cum trebuie făcut, fără mișto.

| Violleta2022 a răspuns (pentru hirdovsmiv):

Cand doresti un raspuns, folosestei forme de politete, ca nu sunt doar copilasi pe froum, sunt si adulti care nici nu se obosesc sa-ti raspunda cand le spui "ba..." sau "vreau".
Nu exista nici o forma de politete in cererea ta, nici macar una de bun simt...

| hirdovsmiv explică (pentru Violleta2022):

Ma scuzi, dar n-am timp de așteptare, sunt ocupat, am destule pe cap, de asta îs așa stresat

| Violleta2022 a răspuns (pentru hirdovsmiv):

Atunci sa-ti fie de bine, ca expertii care te-ar putea ajuta... nu-si fac timp sa raspunda celor nepoliticosi!

| NisipLaMare a răspuns (pentru Violleta2022):

Corect!

| Wr3nch a răspuns:

Paiii secretul e ca....Nu poti kekw. E un telefon de pensionar de 130 de lei facut de teparii de la Allview. Doar nu credeai ca o sa aiba asemenea functii avansate.

| hirdovsmiv explică (pentru Wr3nch):

Sunt telefoane care au propriile lor ringtone-uri, m-am gândit că poate are și ăsta și nu-mi dau eu seama cum vine schimbat

| Wr3nch a răspuns (pentru hirdovsmiv):

Nu are. De asta Nokia vechi raman superiorare si azi.

| hirdovsmiv explică:

Schimb*