| Viraggariv3 a întrebat:

Buna, AJUTATI-MA VA ROG! mi s-a spart un Samsung glaxy s7 in toamna si nu l-am dus la reparat pana acum. Acum cand l-am luat de la reparat imi cere parola si nu o mai stiu (este cu glisare model) si fara parola nu pot s il folosesc. Am tot gresit-o si acum pot doar o incercare pe ora; cum pot sa trec de parola fara sa trebuiasca sa sterg toate datele din el?

1 răspuns:
| AnostMan a răspuns:

Incearca sa il duci la un specialist, el va sti ce e de facut, sper ca te-am ajutat cu acest sfat care a fost gandit in 3 secunde =]]