| CorinaaM a întrebat:

Am de gand sa imi cumpar un iPhone 4 sau 5. Ce imi recomandati si de ce?
P.S: Ati putea sa imi explicati ce inseamna neverlock, gevey, ios, iCloud? Nu am mai avut iPhone, asa ca... Putina intelegere?! Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Alexandru16D a răspuns:

Salut! Iti recomand iPhone4 sau 4S.(se zice ca iPhone 4S este mai bun ca 5 si mai ieftin..Neverlock=niciodata blocat, dar din cate stiu nu exista. iOS este un sistem de operare de tip Unix(Sistemul de operare al Iphone-ului)... iCloud=http://www.apple.com/ro/icloud/ (poti afla de pe acel site) ...cam atat