| yourprincess a întrebat:

Am internet Orange pe abonament,insa nu pot sa ma uit cat vreau pe Youtube, nu pot viziona filme... Ce as putea sa fac? Cel mai lamurit raspuns primeste funda :*

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa contactezi 408 - Serviciul Orange Expert.

O zi buna,
Orange Helper

| einsteinchen a răspuns:

Vizionarea de filme sau videoclipuri pe Youtube implica un trafic de date mare.
Trebuie marit traficul de date insa asta implica si un cost mai mare al abonamentului.
Cel mai lamuritor raspuns il poti primi la un Orange Shop sau Store.

| yourprincess explică (pentru einsteinchen):

Vai de mine! Deci, nu-i asa simplu...ca si asa platesc destul de scump, peste 40 lei! crying

| yourprincess explică:

Apoi incep sa se incarce din ce in ce mai greu si restul paginilor crying

| einsteinchen a răspuns (pentru yourprincess):

Deci inteleg ca in abonament ai ceva trafic de date. Faptul ca se incarca mai greu e bun si iti explic si de ce: ca sa nu faci cost suplimentar iti reduc viteza conexiunii.
Oricum toate acestea trebuie confirmate de Orange. Mergi la ei si spune-le ce ai nevoie. Succes!

| discovery33 a răspuns:

Depinde ce trafic ai pe abonament, câţi mb de trafic ai, la ce viteze iar în plus de asta cred că cel mai bine e să te adresezi serviciului de relaţii cu clienţi de la Orange, ei te vor lămuri exact care sunt limitările.Sau într-un Orange shop, de preferat cel unde ai încheiat contractul.