| Myyca a întrebat:

Am nevoie de ajutor TPU. Chiar nu stiu ce sa aleg: Nokia lumia 800 sau Samsung Galaxy Note? FUNDA la cel mai convingator raspuns.

Răspuns Câştigător
| 24rbt a răspuns:

Depinde ce asteptari ai de la ele. Poti face o comparatie intre cele doua folosind linkul urmator http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4240&idPhone2=4135 Personal sunt de parere ca Samsungul este net superior din orice punct de vedere, daca nu prin specificatiile hardware adica procesor, display, ram, macar prin faptul ca ruleaza android si iti poti gasi o gramada mult mai mare de aplicatii moca, spre deosebire de Nokia.

5 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Samsung Galaxy Note este intr-adevar mai scump dar e si mai performant si are design mai dragut decat Nokia Lumia 800(parerea mea)

| NoOne18 a răspuns:

Nokia lumia 800, e bun raspunsul?

| xFakeSmilex a răspuns:

Eu iti recomand Nokia lumina 800. Are un aspect mult mai frumos si mai fin ceea ce este un plus. Are functii practice de care te poti folosi si care chiar iti sunt de folos.
Uite aici mai multe detalii: http://www.nokia.com/ro-ro/produse/telefon/lumia800/

| mariass a răspuns:

Mie nu imi place deloc Nokia, am un Samsung Galaxy S2, si acum regret ca nu mi-am luat Note, pur si simplu imi place mai mult design-ul la Samsung si imi place cum e Galaxy Note... happy

| Cezar2189 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 xD Mai ieftin..si si mai bun big grin Procesor Quad-Core de 1.4 GHz, 1 GB ram, Camera de 8MPx /full HD, Display de 4.8 " (Mai seamana cu un telefon..si e mai usor de tinut de mana decat Galaxy Note) happy
Acum depinde..Sunt 2 feluri de Samsung Galaxy S3. Cel normal si cel Verizon.Cel Verizon are conxiune 4G, 2 GB Ram dar procesor doar Dual-Core.happy Sfatul meu este sa-ti iei un Samsung Galaxy S3...Lasa Note-u happy